reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 października 2018

Celestica przejmie Impakt Holdings

Kanadyjska firma Celestica podpisała wczoraj umowę przejęcia Impakt Holdings, oferującego rozwiązania produkcyjne dla wiodących firm OEM z takich sektorów jak półprzewodniki czy wyświetlacze OLED.
Celestica kupi Impakt za 329 mln USD, zamknięcie transakcji planowane jest na czwarty kwartał 2018 roku, po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń ze strony organów regulacyjnych.

Dzięki temu przejęciu Celestica zyska nowe możliwości w zakresie zaawansowanych rozwiązań produkcyjnych dla różnych sektorów oraz rozwinie działalność w takich obszarach jak produkcja precyzyjnych komponentów, montaż systemów czy integracja. Co więcej, Celestica będzie mogła umocnić pozycję na kluczowych dla firmy rynkach w Stanach Zjednoczonych i Korei.

Impakt Holding powstał w 1977 roku, kwatera główna znajduje się w Santa Clara, inne oddziały firmy znajdują się także w Kalifornii oraz w Korei Południowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1