reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© trueffelpix dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 października 2018

Printor zwiększył zatrudnienie

Łódzki dostawca usług produkcji elektroniki w ciągu ostatnich 3 miesięcy zatrudnił dodatkowych 16 osób i obecnie kadra Printora liczy ponad 120 osób.
- Ostatnie miesiące upłynęły nam pod hasłem: rekrutacja. Silnie rozbudowaliśmy nasz zespół odpowiedzialny za montaż THT, wzmocniliśmy również m.in. dział SMT i powiększyliśmy zespół technologów. Łącznie w ciągu ostatnich 3 miesięcy powitaliśmy w naszym gronie 16 specjalistów – poinformowała firma w komunikacie.

Printor powstał w 1981 roku jako firma projektująca i produkująca sterowniki przemysłowe, a obecnie jest kompleksowym dostawcą usług w zakresie produkcji elektroniki. Podstawą działalności jest produkcja obwodów drukowanych oraz montaż elektroniczny (SMT, THT i montaż końcowy). Firma oferuje też testy elektrycznych płytek PCB oraz testy ICT i funkcjonalne dla płytek z montażem.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1