reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 08 października 2018

Leoni i Diehl partnerami w obszarze elektromobilności

Firmy Leoni i Diehl zawarły strategiczne partnerstwo dotyczące systemów zasilania dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych.
Leoni i Diehl, bazując na swoich silnych stronach, będą wspólnie dostarczać rozwiązania systemowe dla wysokonapięciowych akumulatorów w e-pojazdach. Leoni wniesie doświadczenie w zakresie okablowania, systemów złączy oraz zarządzania baterią i ciepłem, a Diehl – w obszarze łączenia ogniw. Leoni i Diehl będą wspólnie pracować nad sposobami transmisji energii i danych, biorąc pod uwagę specjalne wymagania ze strony branży elektromobilności i stawiając na fundamentalnie nowe podejście do problemu. Firmy zamierzają dodawać kolejne rozwiązania, aby w efekcie powstał system zarządzania zasilaniem. W efekcie liczba niezbędnych interfejsów będzie mniejsza, a podłączenie okablowania znacznie prostsze.

- Jeśli chodzi o produkty powstające w wyniku partnerstwa, początkowo współpraca Leoni i Diehl będzie się koncentrować na systemach łączenia ogniw i modułów, systemie zarządzania bateriami oraz rozwiązania z obszaru przewodzenia ciepła – informują firmy w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2