reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© maksim pasko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 października 2018

SMARTTECH pozyskał partnera w Indiach

SMARTTECH, polski producent certyfikowanych metrologicznie skanerów 3D, ogłosił, że firma Big Zero Technology została jego oficjalnym przedstawicielem na terenie Indii.
Firma Big Zero Technology jako oficjalny dystrybutor będzie sprzedawała i wspierała optyczne skanery 3D firmy SMARTTECH. Indyjskie przedsiębiorstwo zapewni także wsparcie techniczne dla oprogramowania SMARTTECH3D measure oraz Geomagic dedykowanego inżynierii odwrotnej i kontroli jakości, reprezentując SMARTTECH na szybko rosnącym rynku indyjskim.

Firma Big Zero Technology została założona przez zespół doświadczonych inżynierów-metrologów i dostarcza rozwiązania pomiarowe w różnych technologiach.

- W naszej ofercie posiadamy różne urządzenia pomiarowe czołowych marek na świecie. Optyczne skanery 3D firmy SMARTTECH idealnie wpasowują się do naszej oferty ponieważ oferują najwyższą jakość i łatwość obsługi a jednocześnie biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny wypadają najbardziej korzystnie na rynku. Oprogramowanie sterujące skanerami SMARTTECH3D measure to bardzo wydajne narzędzie do pracy z chmurami punktów pomiarowych - zapewnia szybkie generowanie wysokiej jakości modeli STL – powiedział Akshay Singh, prezes odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1