reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© NestMedic Przemysł elektroniczny | 05 października 2018

Nestmedic będzie współpracował z fińskim dystrybutorem

Firma telemedyczna Nestmedic podpisała list intencyjny o współpracy z fińskim dostawcą Steripolar Oy w zakresie dystrybucji systemu telemedycznego Pregnabit na rynku fińskim.
Steripolar Oy, lokalny dystrybutor zadeklarował w podpisanym liście intencyjnym zainteresowanie zakupem mobilnego KTG Pregnabit w najbliższych miesiącach. Obecnie strony pracują nad przygotowaniem integracji Pregnabit ze szpitalnymi systemami IT i spełnieniem wymagań technicznych.

- Jesteśmy bliscy podpisania umowy, która umożliwi nam współpracę z lokalnym dystrybutorem jakim jest Steripolar Oy i wdrożenie Pregnabit w jednym z fińskich szpitali. Planujemy również dalszą ekspansję w lokalnych ośrodkach medycznych. Dzięki temu poszerzymy zasięg naszego systemu o rynek fiński. Będzie to nasz pierwszy zagraniczny rynek, na którym planujemy prowadzić sprzedaż Pregnabit na szeroką skalę – podkreśla Patrycja Wizińska-Socha, prezes Nestmedic.

Steripol Oy i Nestmedic są obecnie na etapie negocjacji w sprawie rozpoczęcia współpracy polegającej na dystrybucji systemu telemedycznego Pregnabit w Finlandii i zawarcia umowy określającej komercyjne warunki współpracy.

Władze Nestmedic zaliczają Finlandię i pozostałe kraje skandynawskie do najbardziej atrakcyjnych rynków w pierwszej fazie rozwoju swojego biznesu poza Polską. Podkreślają dodatkowo, że Finowie kładą duży nacisk na ochronę zdrowia i są bardzo otwarci na innowacyjne rozwiązania telemedyczne umożliwiające zwiększenie standardów opieki okołoporodowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2