reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Gajus Dreamstime Przemysł elektroniczny | 02 października 2018

Medicalgorithmics rozpoczyna przegląd opcji strategicznych

1 października 2018 r. zarząd Medicalgorithmics podjął decyzję o rozpoczęciu przeglądu dostępnych dla spółki opcji strategicznych wspierających dalszy rozwój działalności grupy kapitałowej.
- Przegląd opcji strategicznych pozwoli na rozpoznanie możliwych kierunków rozwoju działalności Grupy, a w konsekwencji wybór najkorzystniejszego sposobu realizacji długoterminowego celu Grupy, którym jest zapewnienie możliwie najlepszej pozycji na rynku zaawansowanych systemów dla kardiologii oraz maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy spółki – poinformował Medicalgorithmics.

Jak czytamy dalej w komunikacie, zarząd spółki przeprowadzi analizy różnych opcji strategicznych we wszystkich obszarach działalności biznesowej grupy, w tym rozważy pozyskanie inwestora strategicznego lub finansowego, zawarcie aliansu strategicznego, dokonanie transakcji o innej strukturze, jak również brak wymienionych działań.

Zarząd spółki wybierze doradców, którzy będą wspierać Medicalgorithmics w procesie przeglądu opcji strategicznych.

Na razie zarząd nie podjął żadnych decyzji związanych z wyborem konkretnej opcji strategicznej oraz dopuszcza możliwość, że po dokonanym przeglądzie żadna dostępna opcja strategiczna nie zostanie wybrana. Medicalgorithmics będzie przekazywał do publicznej wiadomości informacje o przebiegu procesu przeglądu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1