reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mikael damkier dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 października 2018

Kimball Electronics finalizuje przejęcie Global Equipment Services (GES)

Kimball Electronics poinformował wczoraj o zakończeniu procesu przejęcia większości aktywów oraz pewnych zobowiązań GES Holdings, Global Equipment Services and Manufacturing oraz jej spółek zależnych (GES).
Tak jak ogłoszono to w maju tego roku, wartość transakcji wyniosła około 50 mln USD, plus zobowiązania. - Przejęcie to ważny krok w naszej nowej strategii oraz planach rozwoju zakładającego wyjście poza działalność wyłącznie EMS w stronę firmy produkcyjnej o szerokim zakresie usług – powiedział Chris Thyen, wiceprezes New Platform Kimball Electronics. - Dzięki akwizycji GES zdobywamy nowe technologie i możliwości z zakresu automatyzacji, testowania i pomiarów, które otworzą nam drogę do pozyskania nowych klientów – dodał.

Kimball szacuje, że dzięki akwizycji GES sprzedaż netto w 2019 roku wzrośnie o 4 do 6%.

GES, z kwaterą główną w kalifornijskim San Jose, specjalizuje się w projektowaniu procesów produkcyjnych oraz urządzeń testowych, produkcji seryjnej i globalnych usługach dla branży półprzewodników i produkcji elektroniki. Większe ośrodki GES znajdują się w Chinach, Indiach, Japonii, Stanach Zjednoczonych i Wietnamie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2