reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 01 października 2018

UMC Poland otworzyło centrum logistyczne w Ostaszewie

UMC dysponuje obecnie 20 tys. m kw. powierzchni magazynowej w Ostaszewie pod Toruniem. Uroczyste otwarcie nowego obiektu odbyło się w połowie września tego roku.
W nowym centrum logistycznym UMC na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej o pojemności 25 tys. miejsc paletowych można magazynować 300 tys. telewizorów. - Spodziewam się, że dzięki otwarciu tego nowego centrum, koszty naszej logistyki spadną – powiedział podczas uroczystości Soichi Ito członek zarządu Skytec UMC Ltd. Niewątpliwym plusem jest bliskość fabryki UMC, która pozwala na zminimalizowanie problemów transportowych i logistycznych.

Budowa obiektu zajęła 300 dni, a firma zaprezentowała film, w którym przebieg prac został skrócony do 40 s.


UMC zadecydowało o inwestycji ze względu na rosnące zapotrzebowanie na usługi logistyczne i magazynowe, wynikające ze zwiększającej się produkcji i sprzedaży.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2