reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© shanaka wijesooriya dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 26 września 2018

Gryftec z certyfikatem ISO

Gryftec otrzymał certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Jak podkreśla firma w komunikacie, otrzymanie certyfikatu to wynik wieloletnich działań mających na celu usystematyzowanie wewnętrznych procesów oraz konsekwencji w dbałości o oferowane standardy.
Gryftec otrzymał certyfikat ISO niedługo po przeprowadzce do nowej siedziby. Na początku lipca 2018 roku firma poinformowała, że jej biuro mieści się w nowoczesnym kompleksie Business Baltic Park, przy ul. 1 Maja w Szczecinie.

GRYFTEC to firma usługowo-doradcza, specjalizująca się w szeroko pojętych systemach wbudowanych, technice mikroprocesorowej i układach reprogramowalnych. Firma prowadzi działalność jako biuro inżynierskie, oferując szeroką paletę usług dotyczącą projektowania, tworzenia, wdrażania i testowania zarówno kompletnych systemów jak i pojedynczych komponentów związanych z systemami wbudowanymi i techniką mikroprocesorową.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1