reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LoRaAlliance Przemysł elektroniczny | 11 września 2018

Kuchenne rewolucje JM Elektronik na Evertiq Expo Kraków 2018

Warsztat na potrzeby nie tylko IoT. LoRaWAN znajduje zastosowanie w SmartCities, AKPiA, M2M.
Spis produktów, czyli co mamy do dyspozycji w spiżarni…

Omówienie możliwości modułu RN2483, od Microchip, który to może być wykorzystywany w dwojaki sposób - zarówno jako moduł komunikacyjny LoRaWAN, jak i platforma dla aplikacji głównej (przy wykorzystaniu zasobów wbudowanego mikrokontrolera).
Prezentacja trendów rynkowych oraz planów rozwoju oferty Microchip w obszarze komunikacji LoRaWAN.

Przegląd piekarników i kuchenek, czyli jak zrealizować przepis…

Prezentacja wybranych zestawów ewaluacyjnych Microchip dedykowanych LoRaWAN

Talerz, łyżka, nóż, widelec, czyli czym się to je…

Zapraszamy do zapoznania się propozycjami światowego lidera rynku infrastruktury LoRaWAN, firmy Kerlink. Zaprezentujemy wybrane gateway’e, przybliżymy proces konfiguracji i uruchomienia sieci LoRaWAN. Podzielimy się swoimi doświadczeniami z procesu konfiguracji komunikacji z platformą The Things Network.

A na Deser: „Szwedzki stół”

JM elektronik posiada szerokie kompetencje w zakresie rozwiązań Wireless i cyklicznie organizuje szkolenia dla inżynierów. W podsumowaniu podzielimy się nowościami i informacjami o trendach w ramach dostępnych rozwiązań LPWAN (Low Power WAN), takich jak: Sigfox, LTE Cat.M, LTE-NB-IoT .

Ilość miejsc na warsztat jest ograniczona do 21. Prosimy o rejestrację uczestnictwa w warsztacie pod adresem: lukasz.jaeszke@evertiq.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1