reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 06 września 2018

Wasko zbuduje system łączności dla Urzędu Morskiego w Gdyni

Urząd Morski w Gdyni poinformował o wyborze oferty firmy Wasko w przetargu na zaprojektowanie i budowę „Morskiego Systemu Łączności w Niebezpieczeństwie GMDSS-PL".
Wasko wyceniło realizację tego przedsięwzięcia na 16,7 mln PLN brutto. Zadanie zostanie zrealizowane do końca grudnia 2019 r.

Przedmiotem zamówienia jest budowa morskiego systemu łączności w niebezpieczeństwie zgodnego z wytycznymi Międzynarodowej Konwencji o Bezpieczeństwie Życia na Morzu. Celem budowy morskiego systemu łączności w niebezpieczeństwie GMDSS-PL jest zapewnienie bezpieczeństwa żeglugi oraz ochrona życia na morzu. Zasadniczym celem projektu jest stworzenie niezawodnego i nowoczesnego systemu łączności radiotelefonicznej, zapewniającego pokrycie obszaru odpowiedzialności za poszukiwanie i ratownictwo oraz polskiej wyłącznej strefy ekonomicznej (EEZ).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 17 2018 15:35 V10.9.3-2