reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 22 sierpnia 2018

Braster z dystrybucją w RPA

Polska firma podpisała umowę dystrybucyjną w zakresie sprzedaży urządzeń BRASTER Professional na terenie Republiki Południowej Afryki.
21 sierpnia 2018 roku Braster podpisał trzyletnią umowę z firmą Labstix Diagnostics Pty Ltd, dystrybutorem urządzeń medycznych w Republice Południowej Afryki. Kontrakt przewiduje sprzedaż oraz dystrybucję Urządzenia BRASTER Professional wraz z pakietami badań w tym kraju.

Dodatkowo umowa nakłada na dystrybutora odpowiedzialność za działania marketingowe i Public Relations związane z urządzeniem BRASTER Professional po wcześniejszych uzgodnieniach z Emitentem oraz za proces rejestracji sprzętu w RPA.

Spółka obecnie prowadzi prace nad rozwojem systemu BRASTER Professional i jego jak najszybszym komercyjnym wprowadzeniem. Podpisanie umowy na sprzedaż urządzenia realizuje założoną przez spółkę strategię rozwoju na lata 2018-2021 w zakresie jej ekspansji zagranicznej i rozwoju działalności w obszarze telemedycyny. Rozpoczęcie sprzedaży urządzenia w RPA będzie miało wpływ na przyszłą sytuację finansową spółki – poinformował Braster w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2