reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 22 sierpnia 2018

Braster z dystrybucją w RPA

Polska firma podpisała umowę dystrybucyjną w zakresie sprzedaży urządzeń BRASTER Professional na terenie Republiki Południowej Afryki.
21 sierpnia 2018 roku Braster podpisał trzyletnią umowę z firmą Labstix Diagnostics Pty Ltd, dystrybutorem urządzeń medycznych w Republice Południowej Afryki. Kontrakt przewiduje sprzedaż oraz dystrybucję Urządzenia BRASTER Professional wraz z pakietami badań w tym kraju.

Dodatkowo umowa nakłada na dystrybutora odpowiedzialność za działania marketingowe i Public Relations związane z urządzeniem BRASTER Professional po wcześniejszych uzgodnieniach z Emitentem oraz za proces rejestracji sprzętu w RPA.

Spółka obecnie prowadzi prace nad rozwojem systemu BRASTER Professional i jego jak najszybszym komercyjnym wprowadzeniem. Podpisanie umowy na sprzedaż urządzenia realizuje założoną przez spółkę strategię rozwoju na lata 2018-2021 w zakresie jej ekspansji zagranicznej i rozwoju działalności w obszarze telemedycyny. Rozpoczęcie sprzedaży urządzenia w RPA będzie miało wpływ na przyszłą sytuację finansową spółki – poinformował Braster w komunikacie.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 15 2018 17:25 V11.9.0-1