reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dmitriy shironosov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 sierpnia 2018

Partnerstwo Infineona i JD

Firmy Infineon Technologies i JD Group podpisały umowę strategicznego partnerstwa, by połączyć siły w celu budowy inteligentnego ekosystemu internetu rzeczy (IoT).
Firmy połączą wiedzę i doświadczenie Infineona w dziedzinie półprzewodników oraz znajomość lokalnego rynku i sieć partnerów chińskiego dostawcy on-line, JD – czytamy w komunikacie.

- Jako dostawca technologii, Infineon zapewnia szerokie wsparcie techniczne, m.in. w obszarze projektowania urządzeń IoT, przesyłania danych oraz ich magazynowania i analizy. Celem tego partnerstwa jest przyspieszenie rozwoju aplikacji IoT w takich sektorach jak inteligentny dom, a także pomoc w ciągłym ulepszaniu platformy usług w chmurze JD – komentuje Adam White, starszy wiceprezes sprzedaży w dziale Power Management & Multimarket Division w firmie Infineon.© Infineon

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 19 2018 10:20 V10.9.5-2