reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Capchem Przemysł elektroniczny | 14 sierpnia 2018

Capchem Poland kupi działkę w gminie Oława

Chiński producent z branży baterii, Capchem, który zamierza uruchomić w Polsce zakład produkcyjny, nabędzie działkę w Podstrefie Oława WSSE „Invest-Park”.
Jak poinformował zarząd strefy, 27 lipca komisja ds. przetargu pisemnego ograniczonego zakończyła prace mające na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który nabędzie nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 8,0188 ha w miejscowości Godzikowice, w województwie dolnośląskim. Teren, który nabędzie Capchem Poland, należy do WSSE „Invest-Park”, Podstrefa Oława.

Capchem zamierza produkować w Polsce materiały do baterii litowo-jonowych. Rocznie wytwarzanych ma być 40 tys. ton elektrolitu, 5 tys. ton NMP (N-Metylopirolidonu) oraz 5 tys. ton pasty przewodzącej (CNT).

Spółka Capchem Poland została powołana we Wrocławiu, kapitał wynosi 5,75 mln PLN, a jej udziałowcami są Shenzehen Capchem – 80% i Capchem (HongKong) – 20%.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 19 2018 10:20 V10.9.5-2