reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© head off dreamstime.com Rynki | 13 sierpnia 2018

Liderzy branży inteligentnego oświetlenia ulicznego

Navigant Research szacuje, że w ujęciu globalnym do 2027 roku roczne przychody na rynku inteligentnego oświetlenia ulicznego wzrosną do niemal 8,3 mld USD.
Firma prowadząca badania rynku, Navigant Research, opublikowała raport zatytułowany „Navigant Research Leaderboard: Smart Street Lighting” (ang. Tabela wyników Navigant Research: Liderzy inteligentnego oświetlenia ulicznego). Liderem została uznana firma Signify. Signify N.V. to nowa nazwa spółki Philips Lighting N.V., macierzystej firmy ogólnoświatowej grupy Philips Lighting. Nazwa Philips Lighting Poland sp. z o.o. zostanie zmieniona z początkiem roku 2019.

Top 10 dostawców:
  1. Signify

  2. Itron

  3. Telensa

  4. Echelon Corp.

  5. Rongwen

  6. Current, powered by GE

  7. DimOnOff

  8. Flashnet

  9. Sensus

  10. gridCommRaport firmy Navigant, dotyczący inteligentnego oświetlenia ulic ocenia 14 dostawców zintegrowanego oświetlenia ulicznego na całym świecie według takich kryteriów, jak: strategia wejścia na rynek, partnerzy, strategia produktowa, zasięg geograficzny, obecność na rynku, sprzedaż, marketing i dystrybucja, cechy produktu i oferty, integracja produktu i potencjał utrzymania na rynku.

Navigant Research szacuje, że w 2018 roku wartość światowego rynku inteligentnego oświetlenia ulicznego wyniesie 837,4 mln USD. Przewiduje także, że do 2027 roku roczne przychody z inteligentnego oświetlenia ulicznego w ujęciu globalnym wzrosną do prawie 8,3 mld USD, co oznacza, że złożona roczna stopa wzrostu (CAGR) wyniesie 28,9%.

Źródło: © Navigant Research

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2