reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 13 sierpnia 2018

Kradex planuje budowę nowej hali

Polski producent obudów zamierza wybudować nową halę produkcyjno-magazynową na kolejne 25 wtryskarek.
– W związku z ciągłym rozwojem i powiększającą się ofertą obudów katalogowych, a także zamówień na produkty indywidualne, rozpoczęliśmy prace przygotowawcze do dalszej rozbudowy zakładu. Niebawem powstanie nowa hala produkcyjno-magazynowa na kolejne 25 wtryskarek – informuje firma Kradex.

Na szczegóły dotyczące inwestycji trzeba jeszcze poczekać, ale Kradex zaprezentował już wizualizację nowego budynku.© Kradex to polski producent obudów plastikowych przeznaczonych dla takich branż jak: elektroniczna, elektrotechniczna czy elektryczna. Jest to firma o rodzinnych korzeniach, założona w Warszawie, która swoimi początkami sięga 1985 roku. Od tego czasu z małego przedsiębiorstwa zmieniła się w liczącego się producenta z własną narzędziownią, magazynem i halą produkcyjną.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1