reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 23 grudnia 2009

Będą nowe inwestycje w Pomorskiej SSE

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest prawdziwym zagłębiem firm elektronicznych – na jej terenach zainwestowali między innymi Jabil, Flextronics, Molex oraz Sharp wraz ze swoimi dostawcami. Prezes PSSE spodziewa się w roku 2010 finalizacji kilku nowych, dużych projektów.
Teresa Kamińska wypowiada się ma łamach Pulsu Biznesu na temat optymistycznych prognoz na rok 2010: ‘Ten rok był nieporównywalnie gorszy od ubiegłego. Parę dużych projektów inwestorzy przenieśli na przyszły rok, ale na 90% w końcu do nich dojdzie.’ Na dzień dzisiejszy nie są znane nazwy kolejnych inwestorów, ani branże, w jakich działają.

Na rok 2010 Katowicka SSE (między innymi Bitron i Segu) spodziewa się 14-15 zezwoleń i inwestycji na poziomie 1 mld zł. Starachowicka SSE (Starpol II, producent wiązek) zapowiada z kolei 10-12 nowych inwestorów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1