reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LUG Przemysł elektroniczny | 02 sierpnia 2018

Nowa spółka LUG

1 sierpnia 2018 roku, zarząd LUG SA zawarł umowę, na podstawie której powstanie nowa spółka LUG Turkey, koncentrująca się̨ na działalności handlowej w obszarze profesjonalnego oświetlenia LED na rynku tureckim.
Utworzenie następnej spółki zagranicznej wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej LUG S.A. jest kolejnym krokiem ku realizacji strategicznych kierunków rozwoju naszej firmy na lata 2017-2021, które zakładają m.in. dalszą internacjonalizację oraz wzrost udziału eksportu w obrocie firmy.

- Internacjonalizacja jest jednym z kluczowych elementów strategii rozwoju naszej firmy. Decyzja o wyborze tej lokalizacji dla kolejnej spółki zagranicznej wynika głównie z faktu, że Turcja jest dla nas bardzo atrakcyjnym kierunkiem rozwoju m.in. z uwagi na ilość realizowanych tu projektów infrastrukturalnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tym obszarze, dysponujemy zarówno odpowiednim portfolio produktowym jak i ofertą systemów zarządzania oświetleniem i narzędzi wsparcia projektowego. Nasze rozwiązania nie tylko poprawią bezpieczeństwo i wizerunek tureckich przestrzeni publicznych, ale również podniosą komfort życia osób z nich korzystających- komentuje prezes zarządu LUG, Ryszard Wtorkowski.

LUG Turkey to już szósta spółka zagraniczna w Grupie Kapitałowej LUG SA. Połączenie zaplecza produkcyjno-badawczego, doświadczenia i eksperckiej wiedzy w zakresie oświetlenia, którymi dysponujemy oraz znajomość potrzeb i realiów rynkowych naszego lokalnego partnera w Turcji, umożliwi nam uzyskanie efektu synergii oraz efektywne funkcjonowanie nowego podmiotu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2