reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© grzegorz kula dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 sierpnia 2018

Dialog rezygnuje z przejęcia Synaptics

Dialog Semiconductor poinformował wczoraj, że zakończył negocjacje z Synaptics Incorporated dotyczące ewentualnego przejęcia firmy.
W czerwcu tego roku Dialog Semiconductor ogłosił uruchomienie procesu due diligence w związku z potencjalnym przejęciem Synaptics Incorporated. Firma nie podała powodu zakończenia negocjacji, ale agencja Reuters donosi, powołując się na anonimowe źródło związane ze sprawą, że Synaptics nie odpowiadały zaproponowane przez Dialog warunki transakcji, w tym cena.

- Dialog będzie kontynuował swoją strategię działania jako dostawca analogowych układów półprzewodnikowych na sygnały mieszane, wykorzystując możliwości rozwoju na rynku urządzeń mobilnych, internetu rzeczy i motoryzacji. Dialog zamierza rozwijać swoje portfolio poprzez wzrost organiczny oraz przejęcia, poszerzając bazę odbiorców oraz tworząc nowe wartości dla klientów i akcjonariuszy – powiedział Jalal Bagherli, CEO firmy Dialog.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2