reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PBTechnik Przemysł elektroniczny | 26 lipca 2018

Podsumowanie seminarium PB Technik Meets Friends IV

W dniach 13-14.06.2018 odbyła się czwarta edycja seminarium, organizowanego przez PB Technik.
Organizowane cyklicznie seminarium jest platformą do zapoznania się z innowacjami na rynku produkcji elektronicznej i cieszy coraz większą popularnością. W dwudniowym wydarzeniu uczestniczyło blisko 150 gości oraz 25 przedstawicieli naszych dostawców. Gospodarzami byli pracownicy Działu Handlowego i Serwisu PB Technik.

Podczas 16 różnych prezentacji goście mogli zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami na rynku urządzeń do produkcji elektronicznej. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również showroom, w którym pokazano 22 maszyny, w tym automaty do montażu, urządzenia do lutowania selektywnego, systemy depanelingu oraz różnego rodzaju testery. Ofertę dopełniły również urządzenia do ręcznej i półautomatycznej produkcji elektronicznej oraz ekspozycja chemii dla elektroniki.

© PB Technik

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1