reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© jirsak dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 lipca 2018

IESA w strukturach Electrocomponents

W maju 2018 Electrocomponents plc, właściciel marki RS Components, poinformowała o zawarciu umowy dotyczącej przejęcia firmy IESA, brytyjskiego dostawcy usług outsourcingowych, skierowanych do klientów przemysłowych.
Cena zakupu wyniosła 88 milionów funtów. Przejęcie IESA dała Grupie Electrocomponents możliwość rozbudowy oferty usług o wartości dodanej i umożliwiła ich sprawniejsze świadczenie. Grupa zyskała większe możliwości w zakresie obsługi klientów korporacyjnych, którzy korzystają z outsourcingu usług w sektorze obsługi technicznej, napraw i utrzymania ruchu, a także usług zakupu pośredniego i zarządzania zapasami.

Poza transakcyjnymi usługami przetwarzania (P2P) na rzecz firm produkcyjnych i przetwórczych, IESA świadczy także outsourcingowe usługi zaopatrzenia, zarządzania sklepami i magazynami.

IESA funkcjonuje w ramach Electrocomponents jako osobna jednostka biznesowa.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1