reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nickondr dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 lipca 2018

Projekt rozwojowy w Govena Lighting

Toruńska Govena zamierza opracować nową serię zasilaczy LED o wysokości nieprzekraczającej 10 mm.
Govena Lighting S.A. 16 lipca 2018 r. podpisał umowę o dofinansowanie (grant) na "Opracowania nowej linii zasilaczy LED (typu SLIM) o wysokim zakresie mocy wraz ze specjalnymi obudowami" w ramach projektu Fundusz Badań i Wdrożeń Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji Sp. z o.o..

Przedmiotem projektu jest opracowanie zasilaczy pracujących w szerokim zakresie i linii wzorniczej obudów, których wysokość nie przekroczy 10mm. Całkowity koszt projektu wynosi 983 tys PLN, z czego dofinansowanie wyniesie 583 tys PLN, co stanowi 62,02%. Realizacja projektu pozwoli Spółce na dalszy rozwój i poszerzenie asortymentu, który ze względu na swoje cechy (miniaturyzacja i parametry) przyciągnie potencjalnych klientów, a tym samym zwiększy przychody.

Spółka wkład własny w wysokości 357 120,66 zł pokryje z bieżącej działalności (główne źródło finansowania), pożyczki od właściciela spółki i głównego akcjonariusza - jako źródło dodatkowe oraz ze środków pozyskanych z emisji akcji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2