reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 10 lipca 2018

LS Cable & System Poland otrzyma zgodę na działalność w Wałbrzyskiej SSE

Zarządzający Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST – PARK” poinformował, że LS Cable & System Poland uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie WSSE „INVEST– PARK” w Podstrefie Dzierżoniów, uprawniające do korzystania z pomocy publicznej.
Koreańska firma LS Cable & System zamierza na początku 2019 roku uruchomić w Polsce zakład produkcyjny. W tym celu firma kupiła istniejący budynek w Dzierżoniowie. Początkowo LS Cable & System planował produkcję komponentów do baterii litowo-jonowych, ale firma zadecydowała o rozszerzeniu produkcji o światłowody ze względu na duży popyt na te produkty – informował w marcu portal Business Korea.

LS Cable & System ma rozpocząć masową produkcję w Dzierżonowie w pierwszej połowie 2019 roku. Firma zamierza zainwestować w Polsce 9 mln USD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2