reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 21 grudnia 2009

Sharp rozważa produkcję paneli LCD w Polsce

Japoński Sharp Corp będzie dostarczał panele LCD dla Royal Philips Electronics w Polsce i Brazylii. Co więcej, według dziennika Nikkei, rozważy również ich produkcję w Polsce.
Według Nikkei Sharp będzie dostarczał panele LCD do zakładów produkujących dla Philips w Polsce i Brazylii. Co jednak najistotniejsze, Sharp rozważa rozpoczęcie produkcji paneli dla Philips w Polsce.

Celem pełniejszego wykorzystania zdolności produkcyjnych niedawno wzniesionej fabryki Sakai, Sharp aktywnie poszukiwał stabilnych odbiorców jego paneli LCD. Umowa o dostawach dla Philips jest pierwszym znaczącym kontraktem Sakai z dużym odbiorcą poza granicami Japonii.

Rzecznik Sharp podkreślił, iż już obecnie jego firma dostarcza pewne ilości paneli do Philips i chciałaby rozwijać tę współpracę.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2