reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kritchanut dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 lipca 2018

Nidec przejmuje CIMA

Nidec poinformował o przejęciu 100% udziałów włoskiego producenta silników, firmy CIMA S.p.A. Zgodnie z warunkami umowy, CIMA zostało spółką zależną Nidec.
CIMA powstała w 1977 roku, kwatera główna firmy znajduje się w Vicenza, we Włoszech. Firma zatrudnia 54 pracowników, przychody za 2017 rok wyniosły 13,4 mln EUR, a zysk operacyjny 1,7 mln EUR. CIMA zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą silników, które w dużej mierze znajdują zastosowanie w wentylatorach w aplikacjach rolniczych i przemysłowych.

- W związku ze strategią polegającą na utrzymywaniu różnorodności biznesowej, firma aktywnie stara się rozwijać nowe obszary wzrostu, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań z sektora urządzeń gospodarstwa domowego oraz silników komercyjnych i przemysłowych – poinformował Nidec w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2