reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Osram Continental GmbH via Business Wire Przemysł elektroniczny | 05 lipca 2018

Osram Continental rozpoczyna działalność

Spółka joint venture Osram Continental GmbH oficjalnie rozpoczęła działalność 3 lipca 2018 roku. Osram i Continental mają po 50% udziałów w nowym podmiocie.
Osram Continental na początku zatrudni 1500 osób w 16 oddziałach na świecie, w tym w kwaterze głównej w Monachium. W przyszłości spółka zamierza przenieść główną siedzibę do niemieckiego Garching. Według szacunków Osram Continental ma generować roczne przychody w wysokości kilkuset milionów euro.

Osram Continental ocenia, że w ciągu najbliższych pięciu lat będzie odnotowywał dwucyfrowe wzrosty przychodów rocznych. Prognoza bazuje na silnym wzroście w sektorze LED oraz w obszarze modułów laserowych i związanej z tym elektroniki.Pierwsze produkty powstałe jako efekt współpracy firm mają wejść do seryjnej produkcji do 2021 roku.

Jak podkreśla firma w komunikacie, rynek oświetlenia pojazdów przechodzi aktualnie duże zmiany i w coraz większym stopniu stosowane są rozwiązania oparte na półprzewodnikach. W rezultacie oprogramowanie i elektronika odgrywają coraz większą rolę. Dlatego Continental i Osram łączą siły, by stworzyć nowoczesne rozwiązania oświetleniowe dla producentów i dostawców z branży motoryzacyjnej, dążąc m.in. do upowszechniania technologii LED w branży motoryzacyjnej.


© Continental

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1