reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Osram Continental GmbH via Business Wire Przemysł elektroniczny | 05 lipca 2018

Osram Continental rozpoczyna działalność

Spółka joint venture Osram Continental GmbH oficjalnie rozpoczęła działalność 3 lipca 2018 roku. Osram i Continental mają po 50% udziałów w nowym podmiocie.
Osram Continental na początku zatrudni 1500 osób w 16 oddziałach na świecie, w tym w kwaterze głównej w Monachium. W przyszłości spółka zamierza przenieść główną siedzibę do niemieckiego Garching. Według szacunków Osram Continental ma generować roczne przychody w wysokości kilkuset milionów euro.

Osram Continental ocenia, że w ciągu najbliższych pięciu lat będzie odnotowywał dwucyfrowe wzrosty przychodów rocznych. Prognoza bazuje na silnym wzroście w sektorze LED oraz w obszarze modułów laserowych i związanej z tym elektroniki.Pierwsze produkty powstałe jako efekt współpracy firm mają wejść do seryjnej produkcji do 2021 roku.

Jak podkreśla firma w komunikacie, rynek oświetlenia pojazdów przechodzi aktualnie duże zmiany i w coraz większym stopniu stosowane są rozwiązania oparte na półprzewodnikach. W rezultacie oprogramowanie i elektronika odgrywają coraz większą rolę. Dlatego Continental i Osram łączą siły, by stworzyć nowoczesne rozwiązania oświetleniowe dla producentów i dostawców z branży motoryzacyjnej, dążąc m.in. do upowszechniania technologii LED w branży motoryzacyjnej.


© Continental

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2