reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu viitanen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 lipca 2018

Eiffage Polska Budownictwo rozpoczyna rozbudowę fabryki Volkswagen Poznań

Firma Eiffage Polska Budownictwo podpisała z Volkswagen Poznań Sp. z o.o. kontrakt na budowę w Antoninku hali spawalni z zapleczem logistycznym.
Jest to już kolejny projekt realizowany przez Eiffage na rzecz Volkswagena. Obie firmy współpracowały wcześniej przy budowie fabryki Volkswagena w Białężycach k. Wrześni, w której od 2016 roku produkowana jest nowa generacja modelu Volkswagen Crafter.

Rozbudowa w Antoninku to jeden z elementów koniecznych do przygotowania fabryki do produkcji kolejnych generacji samochodów, także tych w wersji z alternatywnym napędem, która ma się rozpocząć już w 2020 roku.

Budynek ma zostać oddany w stanie surowym zamkniętym do końca grudnia 2018 roku a już w marcu przyszłego roku do hali dotrą pierwsze dostawy części. Nowa hala umożliwi też zastosowanie nowoczesnych rozwiązań logistycznych, dzięki którym zmniejszy się ruch samochodów ciężarowych w porównaniu do stanu obecnego.

Inwestycje związane z rozbudową zakładu w ciągu najbliższych lat pochłoną ponad 400 mln EUR. Na kwotę składają się koszty budowy hali, wyposażenia w sprzęt produkcyjny, a także szkolenia personelu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1