reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 04 lipca 2018

Elmatica rozwija działalność w Republice Południowej Afryki

W związku z rozwojem biznesu oraz potrzebą większego wsparcia technicznego klientów, producent PCB, firma Elmatica, buduje zespół działający w Republice Południowej Afryki.
- Kontynuujemy rozwój na nowych rynkach, biznes szybko rośnie zarówno w Turcji, jak i RPA. W tym ostatnim kraju w 2017 roku zanotowaliśmy imponujący wzrost o 245% w porównaniu do roku poprzedniego. Zauważyliśmy też, że dla klientów z RPA bardzo istotny jest dobry dostęp do naszego wsparcia technicznego. To zaważyło na decyzji, by natychmiast ustanowić tam tymczasowy oddział – powiedział Didrik Bech, CEO Elmatica.

Elmatica planuje utworzenie stałego przedstawicielstwa w Republice Południowej Afryki, aby zapewnić tam łatwy dostęp do wiedzy na temat niezbędnych technologii i procesów. Aktualnie został tam przeniesiony ze Sztokholmu Mikael Jansson, Country Manager firmy Elmatica.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2