reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 04 lipca 2018

Elmatica rozwija działalność w Republice Południowej Afryki

W związku z rozwojem biznesu oraz potrzebą większego wsparcia technicznego klientów, producent PCB, firma Elmatica, buduje zespół działający w Republice Południowej Afryki.
- Kontynuujemy rozwój na nowych rynkach, biznes szybko rośnie zarówno w Turcji, jak i RPA. W tym ostatnim kraju w 2017 roku zanotowaliśmy imponujący wzrost o 245% w porównaniu do roku poprzedniego. Zauważyliśmy też, że dla klientów z RPA bardzo istotny jest dobry dostęp do naszego wsparcia technicznego. To zaważyło na decyzji, by natychmiast ustanowić tam tymczasowy oddział – powiedział Didrik Bech, CEO Elmatica.

Elmatica planuje utworzenie stałego przedstawicielstwa w Republice Południowej Afryki, aby zapewnić tam łatwy dostęp do wiedzy na temat niezbędnych technologii i procesów. Aktualnie został tam przeniesiony ze Sztokholmu Mikael Jansson, Country Manager firmy Elmatica.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2