reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mariusz szachowski dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 czerwca 2018

Blue Dot Solutions podpisało kolejną umowę z Polską Agencją Kosmiczną

Tym razem firmie powierzono wykonanie „Diagnozy potrzeb szkoleniowych” w ramach realizacji projektu „System operacyjnego gromadzenia, udostępniania i promocji cyfrowej informacji satelitarnej o środowisku (Sat4Envi)”.
25 czerwca 2018 firma Blue Dot Solutions podpisała kolejną umowę z Polską Agencją Kosmiczną. - W ramach zawartej umowy przeprowadzimy szczegółową analizę kompetencji i potrzeb administracji publicznej w Polsce w zakresie wykorzystania danych satelitarnych. Zbadamy też pod tym kątem obowiązujące przepisy, aby znaleźć aktualne ograniczenia oraz obszary, w których możliwe byłoby zwiększenie możliwości wykorzystania technik satelitarnych w instytucjach publicznych – czytamy w komunikacie.

To kolejna umowa Blue Dot Solutions z Polską Agencją Kosmiczną po ubiegłorocznym opracowaniu studium wykonalności dotyczącym przyszłościowych technik i technologii kosmicznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1