reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© BSH Przemysł elektroniczny | 27 czerwca 2018

BSH: 900 pracowników we Wrocławiu

Niespełna rok temu firma otworzyła we Wrocławiu dwie nowe fabryki - lodówek i piekarników, a w zeszłym tygodniu świętowała przyjęcie dziewięćsetnego pracownika.
We Wrocławiu przy ulicy Żmigrodzkiej od jesieni ubiegłego roku działają dwie fabryki BSH produkujące piekarniki i lodówki - Nasze fabryki bardzo szybko się rozwijają, a konsekwencją tego są kolejne zatrudnienia i nowe wolne miejsca pracy – informuje BSH. Docelowe zatrudnienie w fabrykach we Wrocławiu ma wynieść 1300 osób.

W kwietniu niemiecki koncern poinformował, że także we Wrocławiu wybuduje centrum logistyczne o powierzchni 30 tys. m kw., z którego produkty wytwarzane w pobliskich zakładach będą dystrybuowane na niemal całą Europę. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2019 rok.

Również w kwietniu tego roku odbyła się uroczystość otwarcia nowego centrum logistycznego firmy BSH Home Appliances Group w Łodzi.

A oto wypowiedź Konrada Pokutyckiego, prezesa zarządu BSH w Polsce, prosto z kongresu AGD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2