reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© norebbo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 czerwca 2018

Medicalgorithmics rozwija działalność w Kanadzie

Medicalgorithmics rozwija sprzedaż w Kanadzie z nowym partnerem – firma podpisała umowę z m-Health Solutions.

Medicalgorithmics SA, dostawca zaawansowanych rozwiązań dla kardiologii, podpisał kolejną umowę na dystrybucję i sprzedaż systemu do diagnostyki arytmii. Nowym partnerem strategicznym jest firma m-Health Solutions, Inc. z siedzibą w Burlington w Kanadzie, która zobowiązała się do kupna i aktywacji tysiąca urządzeń PocketECG w pierwszym roku współpracy.
Umowa pomiędzy Medicalgorithmics SA i m-Health Solutions, Inc. została zawarta 22 czerwca 2018 roku. m-Health Solutions zobowiązał się do zakupu i aktywowania 1 000 sztuk urządzeń PocketECG w pierwszym roku obowiązywania umowy. m-Health Solutions będzie sukcesywnie kupował urządzenia, a po ich aktywacji płacił Medicalgorithmics miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z sytemu PocketECG.
m-Health Solutions świadczy usługi telemedyczne na rzecz pacjentów w Kanadzie. Specjalizuje się w diagnostyce kardiologicznej i zdalnym monitorowaniu pracy serca. Firma działa na rynku od 2009 roku i obsłużyła do tej pory ponad 70 tysięcy pacjentów, współpracując z ponad 3 tysiącami lekarzy. m-Health Solutions zatrudnia około 200 osób, z czego dużą część stanowią wykwalifikowani technicy EKG z centrum monitorowania. Firma m-Health Solutions będzie świadczyła kompleksowe usługi diagnostyki kardiologicznej, w tym jest odpowiedzialna za przygotowywanie raportów z badania urządzeniem PocketECG. Spółka Medicalgorithmics odpowiada natomiast za dostarczanie partnerowi oprogramowania i usług przetwarzania, w tym przechowywania danych zbieranych przez PocketECG, a także za serwis urządzeń. - Cieszę się z podpisania umowy z kolejnym partnerem na perspektywicznym rynku jakim jest Kanada. Istotną przewagą konkurencyjną m-Health Solutions jest duża baza stale rosnącej liczby klientów, czyli lekarzy zlokalizowanych w całym kraju. Pozwoli to w szybkim czasie aktywować tak dużą ilość urządzeń PocketECG. Przy wyborze partnera ważne dla nas było także wieloletnie doświadczenie w telemedycynie oraz wysoka jakość świadczonych usług diagnostycznych. Nasz partner spełnia te warunki – posiada profesjonalne centrum monitorowania pracy serca z wysoko wykwalifikowaną kadrą lekarzy i elektrokardiologów, które z powodzeniem działa już prawie 10 lat – mówi Marek Dziubiński, prezes Medicalgorithmics SA.
reklama
August 05 2020 00:04 V18.8.2-1