reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HIPA Przemysł elektroniczny | 21 czerwca 2018

Infineon na Węgrzech znowu rośnie w siłę

Infineon ponownie zainwestował w węgierskim Cegled, gdzie ukończono właśnie nowy budynek o powierzchni użytkowej 2 tys. m kw.
Jak podkreśla Infineon, nowy budynek to kamień milowy w rozwoju firmy w Cegléd. Znajdują się w nim pomieszczenia biurowe, laboratorium rozwojowe i kuchnia – informuje Węgierska Agencja Promocji Inwestycji, HIPA..

Infineon Technologies Cegléd działa od 1996 roku i zajmuje się montowaniem i testowaniem oraz pomiarami wydajności modułów półprzewodnikowych. Początkowo pracowało tam 37 osób, ale oddział w Cegléd szybko się rozwijał i osiągnął zatrudnienie 1200 osób. Łączna kwota inwestycji Infineon w Cegléd przekroczyła już 120 mln EUR. Producent półprzewodników stara się też w jak najszerszym stopniu angażować w kontakty biznesowe z lokalnymi dostawcami, firma zawarła umowy o wartości kilkuset milionów HUF z 76 spółkami z regionu.

Źródło: HIPA

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1