reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© APSEnergia Przemysł elektroniczny | 14 czerwca 2018

Nowy certyfikat APS Energia

APS Energia otrzymała Certyfikat Zarządzania Biznesem w branży kolejowej wg normy ISO/TS 22163:2017.
- 28 maja 2018 r. APS Energia uzyskała certyfikat potwierdzający zgodność systemu zarządzania biznesem z normą dla branży kolejowej ISO/TS 22163:2017, która zastąpiła standard IRIS. Otrzymanie certyfikatu potwierdza wysoką jakość, niezawodność oraz bezpieczeństwo produktów APS Energia. Dokument pozwoli spółce na dalszą współpracę z największymi producentami pojazdów szynowych w Polsce i na świecie – poinformowała firma w komunikacie.

Certyfikat został wydany przez niezależną jednostkę certyfikacyjną Bureau Veritas (BV). Podstawą wydania dokumentu jest pozytywny wynik audytu przedsiębiorstwa, który BV przeprowadziło w terminie 23-26 maja 2018 r. Ocena audytorów odnosi się zarówno do obowiązujących procedur, jak i przebiegu procesów w spółce APS Energia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2