reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© APSEnergia Przemysł elektroniczny | 14 czerwca 2018

Nowy certyfikat APS Energia

APS Energia otrzymała Certyfikat Zarządzania Biznesem w branży kolejowej wg normy ISO/TS 22163:2017.
- 28 maja 2018 r. APS Energia uzyskała certyfikat potwierdzający zgodność systemu zarządzania biznesem z normą dla branży kolejowej ISO/TS 22163:2017, która zastąpiła standard IRIS. Otrzymanie certyfikatu potwierdza wysoką jakość, niezawodność oraz bezpieczeństwo produktów APS Energia. Dokument pozwoli spółce na dalszą współpracę z największymi producentami pojazdów szynowych w Polsce i na świecie – poinformowała firma w komunikacie.

Certyfikat został wydany przez niezależną jednostkę certyfikacyjną Bureau Veritas (BV). Podstawą wydania dokumentu jest pozytywny wynik audytu przedsiębiorstwa, który BV przeprowadziło w terminie 23-26 maja 2018 r. Ocena audytorów odnosi się zarówno do obowiązujących procedur, jak i przebiegu procesów w spółce APS Energia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1