reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Tesla Przemysł elektroniczny | 13 czerwca 2018

Tesla zwalnia 9% załogi

„To trudna decyzja, ale konieczna” – powiedział Elon Musk, CEO Tesli, komentując decyzję o cięciach etatów w firmie, by zredukować koszty i osiągnąć zyski.
W mailu, który trafił do prasy – później opublikowanym na twitterze przez samego Elona Muska – szef firmy wyjaśnia, że Tesla przechodzi właśnie głęboką restrukturyzację. - W ciągu ostatnich lat Tesla mocno się rozrosłą i ewoluowała, przez co wiele stanowisk się duplikuje, a inne, chociaż miały sens jakiś czas temu, teraz nie są potrzebne – napisał Musk.

W skrócie: firma musi zredukować koszty i stać się zyskowna, podjęto więc decyzję o redukcji etatów: około 9% pracowników Tesli straci pracę.

Cięcia nie mają dotknąć pracowników produkcyjnych, aby nie ucierpiała produkcja Modelu 3.

Musk zauważa, że od początku istnienia Tesla nie odnotowała jeszcze zysków i pisze: ”to jasne, że zysk nie jest tym, co nas motywuje”.Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2