reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kritchanut dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 czerwca 2018

Microchip sfinalizował przejęcie Microsemi

Microchip kupił 99,5% udziałów w Microsemi. Zgodnie z warunkami umowy przejęcia, akcjonariusze Microsemi otrzymali 68,78 USD za każdą akcję firmy.
29 maja firma Microchip poinformowała o zakończeniu procesu akwizycji Microsemi Corporation, zapowiadanego w marcu bieżącego roku. Microchip zapowiada, że spodziewa się uzyskać około 300 mln USD synergii w trzecim roku po zamknięciu przejęcia Wartość transakcji to ponad 8 mld USD.

Microchip Technology to amerykański dostawca układów scalonych z siedzibą w Chandler, w stanie Arizona. W ofercie firmy znajdują się m.in. mikrokontrolery, układy mieszane, układy analogowe i pamięci.

Microsemi Corporation to firma z Kalifornii, która zatrudnia około 4800 osób. Microsemi oferuje szerokie portfolio układów i systemów dla sektora kosmicznego i lotniczego oraz obronnego, a także dla komunikacji, centrów danych i dla odbiorców przemysłowych. Wśród produktów dostarczanych przez firmę można znaleźć odporne na promieniowanie układy mieszane, układy FPGA, SoC, ASIC, układy zarządzania mocą, czasowe, przetwarzania mowy, rozwiązania RF, komponenty dyskretne i wiele innych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2