reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ENTE Przemysł elektroniczny | 01 czerwca 2018

ENTE dostarczy informację pasażerską dla POLREGIO

ENTE wygrało przetarg ogłoszony przez spółkę POLREGIO na dostawę elektronicznego Systemu Informacji Pasażerskiej.
W ramach umowy ENTE dostarczy 47 kompletów systemu AWIA SDIP (www.sdip.pl) na pojazdy trójczłonowe serii EN57, 6 kompletów na pojazdy trójczłonowe serii EN57AL (z opcją na dodatkowe 5) oraz 2 komplety na pojazdy czteroczłonowe serii EN71/ED72.

W ramach projektu ENTE dostarczy:
  • moduły centralne zapewniające m.in. zarządzanie podsystemami, lokalizację GPS oraz transmisję danych GSM z pojazdu,

  • terminale maszynisty z elektronicznym rozkładem jazdy SKRJ oraz diagnostyką AWIA SDIP na pojeździe,

  • system informacji pasażerskiej wraz z emisją reklam i nagłośnieniem: tablice LED (czołowe i boczne), monitory reklamowe LCD 22",

  • interkomy.
W ramach kontraktu zostanie również dostarczona aplikacja dyspozytorska AWIA, która umożliwi przewoźnikowi pełną administrację i kontrolę pojazdów wyposażonych w system AWIA SDIP.

Dodatkowo ENTE świadczyć będzie usługi wsparcia technicznego i uruchomienia systemów w pojazdach wraz z 24 miesięczną gwarancją producenta. Po zakończeniu wdrożenia system AWIA SDIP będzie uruchomiony już w ponad 500 pojazdach w kraju i za granicą.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1