reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Wiązki | 29 maja 2018

KAMIC Group przejął STAC AB

Szwedzki dostawca urządzeń do produkcji wiązek, którego przychody w zeszłym roku wyniosły około 18 mln SEK, przeszedł na własność KAMIC Group.
STAC AB dostarcza sprzęt do produkcji wiązek i kabli takich marek jak: Schleuniger, KBA Metronic, Cirris Systems, LaserWIre Solutions i Kablemat. Siedziba główna firmy znajduje się w Bålsta, niedaleko Sztokholmu.

STAC zostanie częścią biznesu Production Technology w ramach KAMIC Group.

KAMIC Group tworzy około 20 spółek, działających zarówno w branży handlowej, jak i technologicznej. Celem przedsiębiorstwa jest dostarczanie produktów i usług w różnych obszarach technologicznych. KAMIC Group zatrudnia około 700 osób w 12 krajach w Europie Północnej, Azji i Stanach Zjednoczonych, a roczna sprzedaż wynosi około 1,6 mld SEK. Klientami Grupy są głównie firmy z branży elektrycznej, budowlanej oraz telekomunikacyjnej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1