reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 24 maja 2018

Jabil otworzył centrum innowacyjności w Izraelu

Wczoraj, 23 maja, oddział Jabila Green Point, ogłosił oficjalne otwarcie Optics Technology Innovation Center zlokalizowanego w Hajfie.
Nowy ośrodek firmy Jabil Optics zlokalizowany w Matam Park w Hajfie ma 2 tys. m kw. powierzchni i jest to centrum rozwoju oraz produkcji, które przyniesie izraelskiej społeczności technologicznej dodatkowe możliwości w zakresie rozwiązań optycznych. Centrum spełnia rosnące wymagania klientów Jabila, którzy poszukują specjalistycznej wiedzy i zasobów umożliwiających złożony montaż i integrację systemów optoelektronicznych. Dotyczy to projektowania optyki, rozwoju i produkcji rozwiązań optycznych, niezbędnych w smartfonach, tabletach, e-czytnikach i laptopach. Centrum będzie także opracowywało najnowsze rozwiązania dla branży motoryzacyjnej, włączając w to systemy monitorowania kierowcy (DMS), wyświetlacze przezierne i LiDARy.

- Nasze Centrum Innowacji Optycznych jest kluczowe w realizacji strategii Jabila, by stać się najbardziej zaawansowanym na świecie dostawcą usług produkcyjnych – powiedział Irv Stein, wiceprezes Jabil Optics. - Ponad dekadę temu zaobserwowaliśmy rosnące zapotrzebowanie na zaawansowane rozwiązania optoelektroniczne i staramy się aktywnie odpowiadać na potrzeby rynku, m.in. poprzez akwizycję części biznesu Carl Zeiss. Od tego czasu rozwijamy naszą ofertę dla klientów z branży optoelektronicznej. Obecnie, nasze wyjątkowe usługi wspierają rozwój w sektorach urządzeń mobilnych, AR/VR, automotive, urządzeń medycznych i wielu innych – dodaje Stein.

Obecnie Jabil zatrudnia w Izraelu 600 osób i ta liczba będzie rosła – informuje firma w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2