reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Rohinni Przemysł elektroniczny | 23 maja 2018

Kulicke & Soffa rozwija kompetencje w branży LED

Kulicke & Soffa podpisał umowę z amerykańską firmą Rohinni dotyczącą projektowania, komercjalizacji i dystrybucji micro i mini LED-ów następnej generacji.
Technologie LED następnej generacji mają potencjał, by wpływać na dalszą poprawę wydajności i zmniejszanie rozmiarów produktów oświetleniowych. Firmy z takich sektorów, jak automotive, wyświetlacze, elektronika konsumencka i oświetlenie czekają na ich komercjalizację i związane z tym korzyści.

Firma Rohinni opracowała obiecujące rozwiązania, które dotyczą bezpośrednio wyzwań produkcyjnych w branży LED i umożliwiają większą elastyczność projektowania produktów końcowych. Jednocześnie Rohinni stworzyło sieć partnerstwa w kilku kluczowych segmentach, które mają szansę odnieść korzyści z tej technologii – czytamy w komunikacie.

Kulicke & Soffa wesprze zatem Rohinni w zakresie kompetencji badawczo-rozwojowych, łańcucha dostaw oraz możliwości produkcyjnych, co umożliwi szybsze wprowadzanie nowych technologii LED do przemysłu.

Kulicke & Soffa to dostawca obudów do półprzewodników oraz rozwiązań do produkcji elektroniki dla takich branż, jak motoryzacja, elektronika konsumencka, telekomunikacja, komputery i przemysł. Pod koniec 2015 roku firma przejęła holenderskiego producenta sprzętu do produkcji, Assembléona.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2