reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Rohinni Przemysł elektroniczny | 23 maja 2018

Kulicke & Soffa rozwija kompetencje w branży LED

Kulicke & Soffa podpisał umowę z amerykańską firmą Rohinni dotyczącą projektowania, komercjalizacji i dystrybucji micro i mini LED-ów następnej generacji.
Technologie LED następnej generacji mają potencjał, by wpływać na dalszą poprawę wydajności i zmniejszanie rozmiarów produktów oświetleniowych. Firmy z takich sektorów, jak automotive, wyświetlacze, elektronika konsumencka i oświetlenie czekają na ich komercjalizację i związane z tym korzyści.

Firma Rohinni opracowała obiecujące rozwiązania, które dotyczą bezpośrednio wyzwań produkcyjnych w branży LED i umożliwiają większą elastyczność projektowania produktów końcowych. Jednocześnie Rohinni stworzyło sieć partnerstwa w kilku kluczowych segmentach, które mają szansę odnieść korzyści z tej technologii – czytamy w komunikacie.

Kulicke & Soffa wesprze zatem Rohinni w zakresie kompetencji badawczo-rozwojowych, łańcucha dostaw oraz możliwości produkcyjnych, co umożliwi szybsze wprowadzanie nowych technologii LED do przemysłu.

Kulicke & Soffa to dostawca obudów do półprzewodników oraz rozwiązań do produkcji elektroniki dla takich branż, jak motoryzacja, elektronika konsumencka, telekomunikacja, komputery i przemysł. Pod koniec 2015 roku firma przejęła holenderskiego producenta sprzętu do produkcji, Assembléona.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1