reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mikael damkier dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 maja 2018

Yageo przejmuje Pulse Electronics

Yageo ogłosiło wczoraj przejęcie 100% udziałów w firmie Pulse Electronics, amerykańskiego dostawcy komponentów elektronicznych.
Przejęcie zostało przeprowadzone przez spółkę zależną Yageo, Pluto Merger Corporation, a kwota transakcji to 740 mln USD. Umowa została podpisana wczoraj, 22 maja 2018 roku, a finalizacja transakcji odbędzie się natychmiast po uzyskaniu zgody ze strony odpowiednich organów rządowych.

Pulse Electronics powstał w 1947 roku, kwatera główna znajduje się w San Diego, w Stanach Zjednoczonych. Firma ma 16 centrów R&D w Azji, Stanach Zjednoczonych i Europie, 8 biur sprzedaży oraz 8 zakładów produkcyjnych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Czechach i Indiach. Pulse zatrudnia 6 tys. osób, z czego 270 to inżynierowie z działu badań i rozwoju oraz 200 osób w dziale sprzedaży.

Pulse Electronics to producent komponentów elektronicznych, w tym produktów bezprzewodowych, np. anten, przetworników, złączy, elementów indukcyjnych, zasilaczy i systemów kablowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1