reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PhoenixContact Przemysł elektroniczny | 21 maja 2018

Phoenix Contact otworzył zakład w Tarnobrzegu

Oficjalne otwarcie drugiego zakładu produkcyjnego firmy Phoenix Contact Wielkopolska w Polsce odbyło się w zeszły wtorek, 15 maja.
Dotychczas Phoenix Contact Wielkopolska dysponował jednym zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w Nowym Tomyślu. Obecnie dodała do tego drugą fabrykę w Tarnobrzegu. Firma wykorzystuje dwie hale produkcyjne wybudowane przez Tarnobrzeską SSE. Obecnie w nowym zakładzie zatrudnionych jest ponad 100 osób, a docelowa liczba pracowników ma sięgnąć 500 osób.

W styczniu tego roku Agencja Rozwoju Przemysłu poinformowała, że Phoenix Contact Wielkopolska uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Phoenix Contact Wielkopolska jest częścią międzynarodowej Grupy Phoenix Contact, specjalizującej się w produkcji automatyki przemysłowej. Wielkopolska spółka powstała w 1994 roku. W zeszłym roku w czerwcu Phoenix Contact Wielkopolska otworzył dwie nowe hale, dzięki czemu powierzchnia zakładu w Nowym Tomyślu wynosi blisko 45 tys. m kw.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1