reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PhoenixContact Przemysł elektroniczny | 21 maja 2018

Phoenix Contact otworzył zakład w Tarnobrzegu

Oficjalne otwarcie drugiego zakładu produkcyjnego firmy Phoenix Contact Wielkopolska w Polsce odbyło się w zeszły wtorek, 15 maja.
Dotychczas Phoenix Contact Wielkopolska dysponował jednym zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w Nowym Tomyślu. Obecnie dodała do tego drugą fabrykę w Tarnobrzegu. Firma wykorzystuje dwie hale produkcyjne wybudowane przez Tarnobrzeską SSE. Obecnie w nowym zakładzie zatrudnionych jest ponad 100 osób, a docelowa liczba pracowników ma sięgnąć 500 osób.

W styczniu tego roku Agencja Rozwoju Przemysłu poinformowała, że Phoenix Contact Wielkopolska uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Phoenix Contact Wielkopolska jest częścią międzynarodowej Grupy Phoenix Contact, specjalizującej się w produkcji automatyki przemysłowej. Wielkopolska spółka powstała w 1994 roku. W zeszłym roku w czerwcu Phoenix Contact Wielkopolska otworzył dwie nowe hale, dzięki czemu powierzchnia zakładu w Nowym Tomyślu wynosi blisko 45 tys. m kw.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1