reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 21 maja 2018

TEC Warszawa 2018 już za nami - zdjęcia

Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom TEC Warszawa 2018! I mamy dla Was nowinę: w przyszłym roku zapraszamy na Stadion Narodowy.
Tak, tak. To co niemal od początku było przedmiotem żartów, staje się rzeczywistością: w 2019 roku impreza odbędzie się w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego w Warszawie, w dodatku pod nową nazwą: Evertiq Expo. Ale bez obaw, formuła targów pozostaje bez zmian.

Mamy też kolejną wiadomość: 4 października odbędzie się Evertiq Expo Kraków. Na południu Polski w branży elektronicznej dzieje się tak dużo, że organizacja tam drugiej imprezy była właściwie tylko kwestią czasu.

Przygotowania do kolejnych Evertiq Expo już trwają, a na razie warto zerknąć na zdjęcia z tegorocznego TEC Warszawa 2018, podczas którego swoją ofertę produktów i usług zaprezentowali czołowi dostawcy dla branży elektronicznej.

Zatem: dziękujemy i do zobaczenia 4 października 2018 roku w Krakowie oraz 16 maja 2019 roku w Warszawie!

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/


/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

© Evertiq

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2