reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 21 maja 2018

TEC Warszawa 2018 już za nami - zdjęcia

Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom TEC Warszawa 2018! I mamy dla Was nowinę: w przyszłym roku zapraszamy na Stadion Narodowy.
Tak, tak. To co niemal od początku było przedmiotem żartów, staje się rzeczywistością: w 2019 roku impreza odbędzie się w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego w Warszawie, w dodatku pod nową nazwą: Evertiq Expo. Ale bez obaw, formuła targów pozostaje bez zmian.

Mamy też kolejną wiadomość: 4 października odbędzie się Evertiq Expo Kraków. Na południu Polski w branży elektronicznej dzieje się tak dużo, że organizacja tam drugiej imprezy była właściwie tylko kwestią czasu.

Przygotowania do kolejnych Evertiq Expo już trwają, a na razie warto zerknąć na zdjęcia z tegorocznego TEC Warszawa 2018, podczas którego swoją ofertę produktów i usług zaprezentowali czołowi dostawcy dla branży elektronicznej.

Zatem: dziękujemy i do zobaczenia 4 października 2018 roku w Krakowie oraz 16 maja 2019 roku w Warszawie!

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/


/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

© Evertiq

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2