reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TME Przemysł elektroniczny | 18 maja 2018

Wielkie otwarcie biurowca TME

12 maja 2018 roku Transfer Multisort Elektronik oficjalnie zakończył jeden z największych projektów w swojej historii i otworzył nową siedzibę.
Budowę nowego biurowca TME rozpoczęto w 2016 roku. Czteropiętrowy budynek zlokalizowany przy ul. Rozalii 1, sąsiadujący z poprzednią siedzibą TME przy ulicy Ustronnej, ma powierzchnię użytkową blisko 5,5 tys. m kw. Oficjalne otwarcie uatrakcyjniła wielka iluminacja, czyli pokaz składającej się z 13 tys. punktów świetlnych instalacji, ozdabiającej elewację biurowca.

TME jest pokoleniową firmą rodzinną, istniejącą od 1990 r., prowadzi dystrybucję komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ponad 700 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach.


© TME

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1