reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© JM Przemysł elektroniczny | 21 maja 2018

Evertiq.pl patronem medialnym szkoleń Wireless Day

Od punktu dostępowego do chmury, od infrastruktury dostępowej do modelu biznesowego - czwarta edycja Wireless Day – szkolenie z LoRaWAN i LTE Cat.M/NB-IoT. Evertiq.pl jest patronem medialnym tej imprezy.

Firma JM elektronik wraz z partnerami technologicznymi, firmami Microchip, Gemalto, Orange i Kerlink, zapraszają na czwartą edycję szkolenia Wireless Day, którego tematyką będą technologie wireless: LoRaWAN oraz LTE Cat.M/NB-IoT. Szkolenie z roku na rok cieszy się coraz większym prestiżem, stąd pojawienie się wśród partnerów pierwszy raz firmy Kerlink, będącej wiodącym dostawcą infrastruktury dostępowej LoRaWAN. W tym roku uczestnikom zostaną przekazane i przedstawione aspekty technologii, które nie były dotychczas przedmiotem szkoleń. Oprócz opisów technicznych nacisk zostanie położony na zagadnienia związane z usługami oraz modelami biznesowymi, jakie mogą funkcjonować w ramach tych propozycji. Inżynierowie JM elektronik, Microchip i Kerlink zademonstrują podczas szkolenia sposób zakładania konta w darmowej chmurze, jak powiązać utworzone konto z gatewayem oraz jak powiązać końcowe urządzenie z infrastrukturą dostępową. Prelegent reprezentujący firmę Orange przedstawi postęp prac nad wdrażaniem nowych standardów LTE w Polsce. Na potrzeby szkolenia zostanie przedstawiony najnowszy roadmap w zakresie standardów LTE. Inżynier z firmy Gemalto przedstawi nowości ze swojej oferty, w tym propozycje dedykowane IoT, oraz podzieli się doświadczeniami zgromadzonymi w Polsce w ciągu minionego roku. Szkolenie odbędzie się w czterech miastach, będzie prowadzone w języku polskim i zachowa nieodpłatny charakter:
  • 04.06 Gdańsk
  • 05.06 Warszawa
  • 06.06 Wrocław
  • 07.06 Kraków
Pracownicy firm zainteresowanych udziałem w szkoleniu proszeni są o rejestrację na stronie organizatora, na której dostępna jest również agenda szkolenia. Więcej informacji na stronie internetowej.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 08 2020 10:37 V18.4.45-2