reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Signify Przemysł elektroniczny | 16 maja 2018

Philips Lighting zmienił nazwę na Signify

Signify, spółka z branży oświetleniowej zmienił dziś swoją nazwę, na podstawie zmiany statutu spółki z Philips Lighting N.V. na Signify N.V.
- Wybór nowej nazwy spółki wynika z faktu, że światło staje się inteligentnym środkiem przekazu, który łączy ludzi i nadaje nowe znaczenie - powiedział Eric Rondolat, dyrektor generalny Signify. - Jest to jasne odzwierciedlenie naszej strategicznej wizji i celu, którym jest uwolnienie niezwykłego potencjału światła, aby uczynić życie jaśniejszym a świat lepszym.

Na podstawie obowiązującej umowy licencyjnej z Royal Philips, spółka Signify w dalszym ciągu będzie korzystała z marki. Firma planuje wprowadzenie nowej nazwy we wszystkich krajach, w których prowadzi swoją działalność z początkiem 2019 r.

- Jako firma Philips, założona w Eindhoven w Holandii, jesteśmy liderem branży oświetleniowej w dziedzinie innowacji zarówno dla rynku profesjonalnego jak i konsumenckiego od ponad 127 lat. W 2016 roku oddzieliliśmy się od spółki Philips, stając się odrębnym podmiotem prawnym notowanym na giełdzie papierów wartościowych Euronext w Amsterdamie. Nasza spółka znalazła się w indeksie AEX w marcu 2018 r. – podkreśla firma w komunikacie.

Signify prowadzi działalność w ponad 70 krajach i zatrudnia 32 000 ludzi z całego świata. W 2017 roku spółka osiągnęła obroty rzędu 7 miliardów euro i zainwestowała 354 miliony euro w badania i rozwój.

- Kierujemy się zasadą, że światło ma ogromne znaczenie - dodał Eric Rondolat. - A łącząc je z siecią, oprogramowaniem, czujnikami i platformami IoT, otwieramy drzwi do bardziej inteligentnego, cyfrowego świata.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1