reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EAEElektronik Przemysł elektroniczny | 15 maja 2018

Kolejne inwestycje EAE Elektronik

Park maszynowy firmy EAE Elektronik wzbogacił się o nowy automat do selektywnego lakierowania układów elektronicznych (SL-940) oraz piec do utwardzania lakieru (TC-3000).
- Asymtek SL-940 to flagowy model do powlekania konforemnego (conformal coating). Maszyna wyposażona jest w laserową kontrolę szerokości wiązki, która zapewnia precyzyjne powlekanie powierzchni – informuje EAE Elektronik w komunikacie

Jest to już trzecia w pełni automatyczna linia do selektywnego lakierowania układów elektronicznych w parku maszynowym firmy EAE Elektronik. Jak podkreśla EAE Elektronik, dzięki nowej inwestycji, firma jest w stanie zaoferować wysoką wydajność przy utrzymaniu jakości usługi, jak również dostosować parametry do indywidualnych potrzeb klienta. W swojej ofercie EAE Elektronik posiada 2 rodzaje utwardzania: UV (Asymtek UV-9) oraz IR (Asymtek TC-3000), 3 rodzaje lakierów UV, Silikon, Akryl a także możliwość zastosowania różnych aplikatorów: kurtynowych, precyzyjnych typu "jet" i typu "swirl" – czytamy w komunikacie EAE Elektronik.

© EAE Elektronik

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2