reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© wilfred stanley sussenbach dreamstime.com Wiązki | 10 maja 2018

AQ Group przejęło B3CG Interconnect

AQ Group AB podpisało umowę przejęcia 100% udziałów w kanadyjskiej B3CG Interconnect oraz w jej spółce zależnej, B3CG Interconnect USA.
Wartość transakcji to 13,6 mln dolarów kanadyjskich plus zyski z dwóch lat, z maksimum w wysokości 6 mln dolarów kanadyjskich.

B3CG to dostawca wiązek kablowych, kabli na wysokie napięcia oraz komponentów elektromechanicznych dla różnych branż, m.in. medycznej, telekomunikacyjnej, samochodowej, i transportu. Firma ma dwa zakłady w Saint Eustache, Quebec, Kanada oraz w Plattsburgh, Nowy Jork, USA, zatrudnia łącznie około 300 osób, a w zeszłym roku sprzedaż netto wyniosła około 35 mln dolarów kanadyjskich.

AQ Group ma kwaterę główną w szwedzkim Västerås. Firma ma również oddziały w Bułgarii, Chinach, Estonii, Indiach, Meksyku, Polsce, Serbii Tajlandii, na Węgrzech, Litwie i we Włoszech. Zatrudnienie w grupie na koniec 2017 roku wynosiło 5,5 tys. osób. Polskie spółki grupy to AQ Wiring Systems Sp. z o. o. i AQ Wiring Systems STG Sp. z o. o.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2