reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixaba Przemysł elektroniczny | 10 maja 2018

Wirthwein z zezwoleniem w strefie

Wirthwein Polska Sp. z o.o. uzyskała czwarte zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma zainwestuje w moce produkcyjne zakładu w Łodzi.
Celem inwestycji jest zwiększenie zdolności produkcyjnych zakładu w Łodzi, w którym będzie kontynuowana działalność w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych polegającego na wytwarzaniu metodą wtryskową elementów podzespołów mających zastosowanie w sprzęcie AGD, a także rozwój produkcji o elementy dla przemysłu elektrycznego i motoryzacyjnego.

W związku z nową inwestycją przedsiębiorca zamierza ponieść na terenie strefy – po dniu uzyskania zezwolenia – kwalifikowane wydatki inwestycyjne w wysokości co najmniej 10 mln PLN w terminie do 31 grudnia 2020 roku oraz zwiększyć zatrudnienie kształtujące się na poziomie 300 pracowników, poprzez zatrudnienie co najmniej 5 nowych pracowników w terminie do 31 grudnia 2022 r.

Wirthwein Polska Sp. z o.o. to spółka zajmująca się produkcją elementów z tworzyw sztucznych do sprzętu gospodarstwa domowego, dla branży elektrotechnicznej, motoryzacyjnej i medycznej, a także dla kolejnictwa. Jest także producentem form wtryskowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1