reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© BMZ Group Przemysł elektroniczny | 07 maja 2018

BMZ i LG Chem podpisują kontrakt

Dwie światowe marki łączą siły. W ramach podpisanej czteroletniej umowy koreańska firma dostarczy kilkaset milionów ogniw litowo-jonowych. Zarówno przedstawiciele Grupy BMZ, jak i LG Chem Ltd. podkreślają, że to strategiczna współpraca, która pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój tych firm w Europie.
Baterie litowo-jonowe stają się nieodłącznym elementem wielu dziedzin życia. Znajdują szerokie zastosowanie w elektronice, a już niedługo będą odgrywać kluczowe znaczenie w funkcjonowaniu pojazdów komunikacji miejskiej, samochodów, skuterów czy rowerów. Podpisana umowa między Grupą BMZ, a koreańskim potentatem chemicznym obejmuje szeroki zakres ogniw wykorzystywanych w różnych segmentach rynku i branżach, m.in.: medycznej, przemysłowej, AGD, systemów napędowych czy elektronarzędziowej.

- Długotrwała współpraca pomiędzy BMZ i LG Chem oparta jest na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie i będzie decydującym punktem dla obu firm, aby dalej rozwijać swoje biznesy w Europie - powiedział Youngsun Kim, wiceprezes LG Chem Ltd.,

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-1