reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 07 maja 2018

Southco wybuduje zakład w Polsce

Southco zamierza rozwijać działalność produkcyjną w Polsce. TouchPoint Inc., firma-matka Southco, kupiła działkę w Tajęcinie pod Rzeszowem i wybuduje tam zakład.
Budowa nowego zakładu produkcyjnego o powierzchni niemal 5,6 tys. m kw. ma się rozpocząć w tym roku, a finalizacja planowana jest na początek 2019 roku. Southco zamierza w ten sposób zapewnić sobie potencjał produkcyjny, inżynieryjny i dystrybucyjny, aby umożliwić firmie dalszy wzrost w Europie.

- Po wybudowaniu naszej nowej fabryki w Polsce, będziemy mieli dwa zakłady w Wielkiej Brytanii oraz jeden na kontynencie europejskim, przez co wzmocnimy naszą wydajność operacyjną oraz możliwości realizacji zamówień, umożliwiając firmie zapewnienie wartości dodanej dla naszych klientów – powiedział Thomas Mehler, prezes Southco.

Jak podaje portal Gospodarka Podkarpacka, wartość inwestycji w początkowym okresie to 30-35 mln PLN, a w pierwszej fazie rekrutacji firma ma przyjąć 100-150 osób.

Southco to amerykański dostawca systemów zamknięć, wliczając w to takie produkty, jak rygle, zatrzaski, zamki, zasuwy, rozwiązania elektronicznej kontroli dostępu oraz akcesoria używane w telekomunikacji, komputerach, motoryzacji i wielu innych aplikacjach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1